eBooky a kurzy

Vydejte se se mnou na cestu ke zdravým cyklům a vysněnému otěhotnění. 

MOJE PRVNÍ MENSTRUACE

eBook pro slečny i jejich maminky

 

Ráda byste, aby Vaše dcerka přivítala svoji první menstruaci s radostí, lehkostí, sebejistá a dobře připravená?

Pojďte nahlédnout do eBooku, který ji i Vás laskavě a komplexně provede a naladí tak, že první menstruaci zvládne úplně hravě.

5 KROKŮ PRO HARMONICKÝ CYKLUS

Inspirace pro ženy, které chtějí vnést do svého cyklu větší pohodu a lehkost

 

Trápí Vás v menstruačním cyklu nějaké potíže? Je Vaše menstruace příliš silná, bolestivá, objevuje se špinění nebo máte rozhozené cykly? 

Nemusí to tak být. Váš cyklus může být opět harmonický a pohodový. Pojďte se dovědět, čím můžete sama začít, aby se cyklus postupně zlepšil. eBook je pro Vás zcela ZDARMA.

6 KROKŮ

K VYTOUŽENÉMU MIMINKU

Inspirace pro ženy, které touží otěhotnět přirozeně 

 

Vydejte se na cestu k vysněnému mateřství - a to s větší nadějí. Je totiž ve Vašich rukou mnohé ovlivnit. Možná bude stačit pár krůčků správným směrem, možná bude cesta o něco delší... 

První důležité kroky na cestě k přirozenému otěhotnění můžete udělat sama a to tím, že o sebe budete dostatečně pečovat po fyzické i psychické stránce. Tím totiž velmi pomůžete nastavit správné podmínky pro otěhotnění.

Jak konkrétně postupovat a na co se hned v začátku zaměřit, to se dozvíte v eBooku "6 kroků k vytouženému miminku."

Připravila jsem jej s láskou právě pro Vás a je k dispozici zcela ZDARMA.

On-line konzultace

K mateřství s nadějí

Je Vaším snem otěhotnět přirozeně? Při on-line konzultaci probereme Vaši aktuální situaci a dozvíte se, jak postupovat, aby se šance na otěhotnění výrazně zvýšily.

Pracuji s metodikou NAPROHELP, jejímž principem je komplexní přístup, hledání a řešení příčin a podpora organismu ženy i muže tak, aby se připravily co nejlepší podmínky pro přirozené početí a donošení miminka.